Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

"Wymiana Ciepła" - rusza kolejny raz w Tomaszowie Mazowieckim

Utworzono dnia 20.11.2018

W dniu 15.11.2018r. w ramach działań Klubu Integracji Społecznej działającego przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim ponownie ruszyła ogólnopolska akcja pod hasłem " Wymiana ciepła".

Idea „Wymiany ciepła” jest prosta – ustawić wieszak, zapełnić go ciepłymi ubraniami i pozwolić, by potrzebujący bez skrępowania brali odzież, dzięki tej akcji przekazujemy ciepłe ubrania osobom potrzebującym. Apelujemy do mieszkańców Tomaszowa i okolic aby również z nami wsparli tę akcję, przekażmy potrzebującym trochę ciepła na zimę.

Na terenie Tomaszowa dostępne są trzy wieszaki: dwa na Placu Narutowicza – na Targowisku Miejskim oraz jeden przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, ul. Cekanowska 5. Należy nadmienić, że pracownicy MOPS przynieśli dużą ilość odzieży, przez co przyczynili się do zainicjowania akcji. Akcja „Wymiana ciepła” rozszerza na teren miasta naszą codzienną działalność, która ma na celu pomoc potrzebującym. Mamy nadzieję, że akcja „Wymiana Ciepła” również w tym roku będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem w naszym mieście i będzie trwać przez cały okres zimowy, a także przez kolejne lata.

"Wymiana Ciepła" - rusza kolejny raz w Tomaszowie Mazowieckim

Utworzono dnia 20.11.2018, 10:50